.

GENEL BİLGİLER

Otelimiz, İzmir'in Selçuk ilçesinde konumlanmıştır. Hem iş seyahati hem de kültür turu yapan misafirlerin konaklama ihtiyacına uygun tüm beklentilerini karşılamaktadır. 54 oda kapasitesine sahip olan tesis aynı zamanda şirin bahçesi ile dinlenmeniz için sizlere hizmet vermektedir. Odalar misafirlerin rahatı ve konforu göz önünde bulundurularak modern çizgiler kullanılarak dizayn edilmiştir. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Sabah kahvaltısı açık büfe olarak misafirlere hizmet vermektedir. Ayrıca tesis içerisinde bulunan kapalı restorandan yararlanabilirsiniz. Çevresi tarihi mirası ile çevrili olan Cenka Hotel; Efes Antik Kenti'ne 4 km, Kuşadası'na 20 km, İzmir şehir merkezine 80 km mesafededir.

KONAKLAMA

Tesisimiz toplamda 54 oda kapasitesine sahip olup, tüm odalarda; emanet kasa, uydu kanalları, LCD televizyon, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, saç kurutma makinası, makyaj aynası, minibar, elektronik kapı sistemi, klima, telefon, isteğe bağlı ütü ile ütü masası bulunmaktadır. Odalar misafirlerin rahatı ve konforu göz önünde bulundurularak modern çizgiler kullanılarak dizayn edilmiştir.

YİYECEK İÇECEK BİLGİLERİ

Tesis, oda kahvaltı konsept olarak hizmet vermektedir. Kahvaltıyı kapalı restoranında vermektedir. Sabah kahvaltısı 07:00 ve 10:00 saatleri arasında misafirlere sunulmaktadır.

AKTİVİTE BİLGİLERİ

Tesisimiz, İzmir'in ilçesi Selçuk'un merkezinde konumlandırılmış olup, Efes Antik Kenti'ne 4 km, Artemis Tapınağı'na 1 km, Şirince'ye 8 km ve birçok önemli noktaya kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır. Tesis içerisinde bulunan bahçesinde dinlenerek günün yorgunluğunu atabilirsiniz.